Mikrovállalati tanácsadó - Budaörs

Cégnév: UniCredit Bank Hungary Zrt.
Szakterület:
Pénzügy / biztosítás
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Pest

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Főbb feladatok

-tanácsadás a bank kisvállalati ügyfelei részére, a bank termékeinek értékesítése,

-a potenciális kisvállalati ügyfelek lokális feltérképezése, a kapcsolatok kiépítése, akvizíciós tárgyalások lefolytatása, ajánlatok kidolgozása,

-ügyfelekkel való önálló kapcsolattartás,

-a középvállalati ügyfeleket kiszolgáló területen dolgozó üzletkötő munkatársak munkájának segítése, napi üzleti feladatok, adminisztratív feladatok ellátása

-ügyféladatok, tárgyalások naprakész nyilvántartása, tárgyalásjelentés,

-hitel előterjesztések készítése, szerződéskötési és folyósítási előkészítés,

-aktív cross-selling tevékenység

Követelmények, elvárások

-felsőfokú szakirányú (gazdasági) végzettség

-lakossági vagy KKV területen szerzett 2 éves szakmai tapasztalat

-középfokú angol nyelvtudás előny

-felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előnyt jelent

-kiváló kezdeményező és kommunikációs képesség

-jó kapcsolatteremtő- és kapcsolattartó készség

-értékesítési szemlélet és képesség

-ügyfélorientált gondolkodás,

-határozottság, lényeglátás

-jó problémamegoldó képesség

-csapatban való együttműködési készség

-pontos, precíz munkavégzés, terhelhetőség

Munkavégzés helye: Budaörs

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű

Orientáció: Bank / Biztosítás / Tőzsde vezető

Terület: Budapest, Pest megye