Mid office munkatárs

Cégnév: Allianz
Szakterület:
IT / telekommunikáció
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest

Az Allianz, budapesti központjának Alapkezelőjéhez keres, Mid office munkatársat.

A németországi központú Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban 148 000 munkatársa áll közel 83 millió ügyfele rendelkezésére.

Az Allianz Hungária Zrt. 2015-ben elnyerte a Legjobb Munkahely címet. A nemzetközileg élen járó Allianz Csoport tagjaként a hazai biztosítási piac meghatározó szereplője. Többszörös Superbrands és Business Superbrands díjas, háromszoros Best of Call Centers díjas a GfK Hungária Piackutató Intézet Top 10 Call Center versenyében a biztosítók között, valamint 2014-ben az "Az Év Fogyasztóbarát Biztosítója" cím tulajdonosa.

Főbb feladatok

Az Allianz Alapkezelő Zrt. kockázatkezelési rendszerének működtetése, termékkínálatának karbantartása, fejlesztése, Mid Office tevékenységébe tartozó feladatok ellátása:

Kockázatkezelési és kockázat monitoring feladatok ellátása.

Portfóliók teljesítményének folyamatos figyelemmel kísérése, teljesítmény attribúció és elemzés.

Kapcsolattartás és jelentésszolgálat működtetése a tulajdonos és az Allianz Csoport más kockázatkezelési szervezeti egységei, valamint a Felügyeleti hatóságok felé.

Termékfejlesztésben való részvétel, befektetési alapok kibocsátási tájékoztatóinak elkészítése, engedélyeztetés.

Az Allianz Alapkezelő Zrt. értékesítési csatornáinak támogatása.

Alapkezelő informatikai rendszerének fejlesztésében való részvétel.

Elvárások

Felsőfokú szakirányú végzettség

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

Haladó szintű Excel ismeret

Visual Basic ismeret

FRM, vagy CFA Level 1, vagy EFFAS, vagy VAP, vagy ezekkel egyenértékű vizsgák valamelyikének megléte

Befektetési területen szerzett szakmai gyakorlat (akár gyakornokként is)

Amit kínálunk

Munkatársainknak versenyképes jövedelmet, nemzetközileg élenjáró ismereteket, a folyamatos fejlődés lehetőségét és egy piacvezető nagyvállalat stabilitását nyújtjuk.

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a munkakör követelményeinek (pályakezdők jelentkezését is várjuk), önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címen várjuk:

E-mail: karrier@allianz.hu