Mezőgazdasági kárszakértő

Cégnév: Allianz
Szakterület:
Pénzügy / biztosítás
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Somogy, Zala

A Nemzetközi, vállalati kárrendezés és regressz központunk Vagyon kárrendezési ágazatára keresünk mezőgazdasági kárszakértőt.

 A németországi központú Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban 148 000 munkatársa áll közel 83 millió ügyfele rendelkezésére.

Az Allianz Hungária Zrt. 2015-ben elnyerte a Legjobb Munkahely címet. A nemzetközileg élen járó Allianz Csoport tagjaként a hazai biztosítási piac meghatározó szereplője. Többszörös Superbrands és Business Superbrands díjas, háromszoros Best of Call Centers díjas a GfK Hungária Piackutató Intézet Top 10 Call Center versenyében a biztosítók között, valamint 2014-ben az "Az Év Fogyasztóbarát Biztosítója" cím tulajdonosa.

Főbb feladatok

a helyszíni kárszakértés elvégzése (a szemlék időpontjainak egyeztetése, a károk rögzítése, fényképek készítése, a szükséges dokumentáció elkészítése

a kárszámítás elvégzése, elfogadtatása az ügyféllel

a károk lezárása

Elvárásaink

Agrármérnöki végzettség

3-4 éves, agrár területen szerzett tapasztalat (a szántóföldi tapasztalat előnyt jelent)

Munkavégzés feltételei

Megbízási szerződésen alapuló együttműködés (egyéni vállalkozói, vagy egyéb társasági forma megléte szükséges),

Saját gépjármű használat

Amit kínálunk

teljesítményalapú értékelés

egyéni felelősség

Munkavégzés helye:  Zala  megye – Somogy  megye

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a követelményeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi email címre:

e-mail: karrier@allianz.hu