Méréstechnikus - Székesfehérvár

Cégnév: PannonJob Kft.
Szakterület:
Mérnöki tevékenység
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Fejér

Neves multinacionális partnercégük Székesfehérvári gyáregységébe keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe: Méréstechnikus

Feladatok

Mérések elvégzése mérőgéppel

Mérési rendszerek előkészítése

Kalibrálási feladatokban történő közreműködés

Mérési eredmények értelmezése, kiértékelése

Mérési eredmények dokumentálása

Mérési módszerek kialakítása és fejlesztése

Termékauditok, éves ismétlődő termék felülvizsgálatok

Elvárások:

Középfokú műszaki végzettség

Alapfokú angol nyelvtudás

MS Office ismeretek

1-2 éves mérőszobában szerzett tapasztalat autóipari cégnél

Műszaki rajz olvasása

rugalmas munkaidő

Amit megbízónk kínál:

Versenyképes bérezés és juttatási csomag

Jó hangulatú, fiatalos csapat

Modern berendezések, tiszta, kellemes légkör

Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szabó Dorina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a dorina.szabo@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06/20-222-78-30

Állás megtekinthető a Pannonjob Kft. weboldalán