Méréstechnikai mérnök - Mérésprogramozás

Cégnév: Audi Hungaria Motor Kft.
Szakterület:
Mérnöki tevékenység
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Német
Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron

A prémium minőség világszerte vállalatunk fő ismertetőjegye, ezért a mi igényünk nem kevesebb, mint a kompromisszumok nélküli csúcsminőség, minden munkafolyamatban és természetesen minden egyes járműben. Egy autó minőségét első körben a tetszetőssége, a kidolgozási minősége, és a megbízhatósága határozza meg. A minőség a legapróbb részletekig menő precizitás. Az Innenmeisterbock területén végezzük az autó belső terének megítélését. Területünkön zajlik a beszállítói alkatrészek bevizsgálása, illetve a Győrben gyártott járművek belső terében található alkatrészeinek méreti minősítése, melyek során azok átesnek az utolsó méreti finomhangoláson, azzal a céllal hogy a szériagyártás kezdetére a jármű megfeleljen az Audi márka és legfőképp a vevők magas elvárásainak.

Feladatok

Járműalkatrészek méréstechnikai megítéléséhez, mérési jellemzők definiálása CAD szoftver segítségével

Mérési programok létrehozása mérőgépek részére

Mérési jegyzőkönyvek készítése

Rendszertámogatás nyújtása a terület számára CAD és IT oldalról

Jövőbeni fejlesztések aktív támogatása, innováció

Nemzetközi együttműködés a kapcsolódó társterületekkel

A vállalat által kezdeményezett szakmai és nem szakmai képzéseken való részvétel

Mérési, illetve analízis folyamatok optimalizálási lehetőségeinek kidolgozása

Elvárások

Gépészmérnök végzettség (méréstechnikai vagy minőségbiztosítási szakirány), informatikai végzettség előny

Méréstechnika területén szerzett ismeretek, tapasztalat

Tárgyalóképes német nyelvtudás

Angol nyelvtudás előny

Tervező- és méréstechnikai programok ismerete (Catia V5, Pro/Engineer, AutoCad)

SAP ismerete előny

Aktív MS-Office ismeret

Web- és Mobil-applikáció fejlesztési ismeretek előny

Jó hibafeltáró képesség, analitikus gondolkodásmód

Önálló munkavégzés, rugalmasság

Precizitás, kiváló szervezőkészség, megbízhatóság

Csapatszellem

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

PÁLYÁZOM »