Menedzser asszisztens

Cégnév: Familiter Kft.
Szakterület:
Adminisztráció / asszisztencia
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év
Nyelv:
Angol, Német
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Familiter Kft.

Budapest, XIII. kerületi iroda

menedzser asszisztens

pozícióba azonnali kezdéssel határozatlan időre munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

-általános irodai teendők ellátása, ügyintézés, adminisztratív feladatok

-a beérkező és kimenő számlák, szerződések iktatása, kapcsolódó nyilvántartások naprakész vezetése

-szerződések rendszerezése, levelek készítése

-kapcsolattartás a cégcsoport cégei és partnerei között, belső és külső kollégák munkájának támogatása

-postázás, futárszolgálattal való eseti kapcsolattartás, beérkező hívások fogadása, iktatás

-pénzkezelési folyamatok, házipénztár kezelése, elszámolások készítése

-irodai eszközök kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

-középfokú végzettség

-angol vagy német legalább középfokú nyelvtudás, szóban és írásban

-felhasználói szintű it ismeretek (ms word, excel)

-alkalmazkodó készség, rugalmas hozzáállás

-megbízható, precíz, pontos munkavégzés

-jó problémamegoldó- és együttműködési készség

-kiváló kommunikációs, szervezési és tanulási készség

-üzleties megjelenés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

-azonnali munkakezdés

-pénzügyi ismeretek, iktatási tapasztalat

-néhány év munkatapasztalat hasonló munkakörben

-nagyfokú szakmai önállóság

-angol, vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

-kiváló munkakörülmények

-fiatalos csapat

-versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

-Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

-Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

-Szakmai asszisztens

-Titkárnő, Titkár

-Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

-Budapest, XIII. kerület

Fényképes önéletrajzát, rövid motivációs levél kíséretében, fizetési igény megjelölésével várjuk az office@familiter.hu e-mail címre.