Logisztikai munkatárs - Előszéria raktár, Járműgyártás

Cégnév: Audi Hungaria Motor Kft.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Német
Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron

A járműgyár logisztika területének részeként jött létre az előszéria raktár, melynek feladata az előszériában épülő autók operatív ellátása a még fejlesztés alatt lévő alkatrészekkel. E kihívásokkal teli munkakörben a munkatársak dinamikus munkakörnyezetben más szakterületekkel együttműködve követhetik végig új járműmodelljeink születését a szériaérettségig, illetve a modellfrissítéseket, miközben saját képzésükön és a folyamatok fejlesztésén keresztül járulnak hozzá az Audi belső és külső ügyfeleinek elégedettségéhez.

Feladatok

Előszériás alkatrészek beérkeztetése, fizikai és könyveléstechnikai raktározási tevékenysége

Alkatrészek járműszintű komissionálása az előszériás autók építéséhez

Alkatrészek előszériaraktár és a Járműgyár közötti átszállításának felügyelete

Együttműködés a diszpozícióval, minőségbiztosítással és az előszériaközponttal

Aktív részvétel a raktári és termeléskiszolgálási folyamatok optimalizálásában, problémák megoldásában

Elvárások

Középfokú műszaki végzettség

Gépkezelői jogosítványok

Alkatrészkezeléssel vagy raktározással, csomagolással kapcsolatos szakmai tapasztalat, raktárstruktúra ismeret

Tapasztalat anyagmozgató gépekkel (targonca)

Középfokú német nyelvtudás

Többműszakos munkarend vállalása

MS Office felhasználói ismeretek, SAP ismeret előny

Precizitás, felelősségteljes önálló munkavégzés

Megbízható, terhelhető, motivált személyiség

Csapatmunkára való képesség

B kategóriás jogosítvány

Német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget és versenyképes juttatási csomagot kínálunk munkatársainknak. Nemcsak az alapbér és a teljesítményfüggő mozgóbér, hanem a 13. havi bérkifizetés, a nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások is vonzóvá teszi vállalatunkat. Emellett középfokú végzettségű kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

PÁLYÁZOM »