Logisztikai folyamattervező

Cégnév: Mercedes Benz Manufacturing Hungary Kft.
Szakterület:
Beszerzés / logisztika
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Német
Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun
Állás leírása:

Feladatok:

-A logisztikai tervező támogatása új vagy módosított logisztikai folyamatok bevezetése során, részvétel ezek rendszerszintű bevezetésében

-Összetett rendszerfolyamatok elemezése és a helyes rendszertechnikai lépések lefutásának biztosítása

-Kiértékelések készítése és a munkatársak támogatása rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekben

-Kapocs a logisztika és az informatikai osztály között

-Részvétel a társgyárakkal történő rendszerek továbbfejlesztésével, módosításával kapcsolatos megbeszéléseken

-Felelős a társgyárakkal közös standard rendszerfolyamatok megtartásáért

-Rendszerek verzióváltásának felügyelete és tesztelése (akár Németországban is)

Elvárások:

-Felsőfokú gazdasági végzettség logisztika szakirányon

-Logisztikai folyamatok ismerete

-Tárgyalóképes német nyelvismeret

-Informatikai/SAP előismeret

-Nyitott és kommunikatív személyiség

-Analitikus gondolkodásmód, strukturált munkavégzés és csapatszellem

-Utazási hajlandóság