LEAN menedzsment szakértő

Cégnév: Mercedes Benz Manufacturing Hungary Kft.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar, Mérnöki tevékenység
Szint:
2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Német
Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun
Állás leírása:

Feladatok:

-Oktatás, tréning és coaching a vezetőknek és dolgozóknak a kecskeméti gyárban.

-Fejlesztési lehetőségek felmutatása a veszteségek csökkentése érdekében

-Projektek és workshopok tervezése, előkészítése és vezetése

-Mercedes-Benz Termelési rendszer (MPS) módszerek és standardok bevezetése, például: 5S, szabványos munka, húzó rendszerű termelésvezérlés, Just-in-Time beszállítás, TPM, problémamegoldás, értékáram elemzés, Shopfloormanagement

-Best Practise megoldások fejlesztése és megvalósítása

-A termelési rendszer továbbfejlesztése a németországi központi osztályok bevonásával

Elvárások:

-Lezárt felsőfokú tanulmányok (gépészmérnök, folyamatmérnök, logisztika, E-Technik vagy hasonló tanulmányok)

-Lean szakértőként szerzett többéves tapasztalat, elsősorban Fényezőüzemben vagy Logisztikán előnyt jelent

-Magabiztos fellépés a lean módszerek oktatásában és megvalósításában dolgozói és vezetői szinteken

-Hajlandóság több hetes vagy hónapos németországi tartózkodásra különböző telephelyeken

-Az ideális jelölt jó elemző, csapatjátékos, lelkes és jó kapcsolatteremtő képessége van.

-Tárgyalóképes magyar és német nyelvtudás szóban és írásban