Lakossági tanácsadó - Budapest

Cégnév: UniCredit Bank Hungary Zrt.
Szakterület:
Pénzügy / biztosítás
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Főbb feladatok

-a Bank lakossági, ill. célcsoportos kisvállalati termékeinek és szolgáltatásaink teljes körű proaktív értékesítése (betéti- és befektetési termékek, hiteltermékek, számlatermékek és az ahhoz kapcsolódó egyéb termékek és szolgáltatások)

-az ügyfelek teljes körű kiszolgálása, tájékoztatása, igényeik feltérképezése, kapcsolattartás, tanácsadás, proaktív értékesítés,

-számlavezetéssel kapcsolatos napi operatív feladatok elvégzése minden ügyfélszegmensre

-aktív cross-selling tevékenység.

-részvétel a pénzforgalom lebonyolításában.

Követelmények, elvárások

-felsőfokú végzettség, vagy középfokú + bankszakmai OKJ végzettség

-valuta pénztárosi és értékpapír jogi vizsga előnyt jelent

-angol nyelvtudás előny

-felhasználói szintű Word, Excel ismeretek

-banki területen ügyfélkezelésben, értékesítésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat

Előnyt jelent

-ügyfélorientált gondolkodás

-kitűnő kezdeményező és kommunikációs készségek

-értékesítési szemlélet és képesség

-problémamegoldó készség

-csapatban való együttműködési készség

-pontos, precíz munkavégzés, terhelhetőség

Amit kínálunk

-versenyképes fizetés

-karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél

-hosszú távú stabil munkahely

-fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű

Orientáció: Banki / Biztosítási szakügyintéző

Terület: Budapest, Komárom-Esztergom megye