Lakossági szegmensmenedzser

Cégnév: UniCredit Bank Hungary Zrt.
Szakterület:
Pénzügy / biztosítás
Szint:
2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

A Lakossági és Kisvállalati Divízió munkatársat keres budapesti központjába, Lakossági szegmensmenedzser pozícióra.

Főbb feladatok

-Termék fejlesztési feladatok: a lakossági hiteltermékek (jelzáloghitelek, fedezetlen hitelek) bevezetéséhez, ill. kivezetéséhez szükséges előterjesztések, dokumentációk elkészítése, illetve azok kialakítási folyamatában történő egyeztetések az érintett banki területekkel, az előírt termékfejlesztési módszertan szerint

-Termék életciklus menedzsment: a lakossági hiteltermékek (jelzáloghitelek, fedezetlen hitelek) vonatkozásában

-A lakossági hiteltermékek (jelzáloghitelek, fedezetlen hitelek) jövedelmezőségének, teljesítményének felülvizsgálata, elemzése, intézkedési javaslatok összeállítása.

-üzlet stratégia, pénzügyi tervek kialakítása, részvétel az éves/évközi tervezési/előrejelzési folyamatokban, a stratégia megvalósulásának támogatása.

-versenytárselemzés készítése, illetve a céloktól való eltérés esetén a termékek piachoz igazítása.

-Az új hitelezési termékek hirdetményi kondícióinak, árazásának kidolgozása és folyamatos aktualizálása.

-A lakossági hitelezést érintő fejlesztésekben való közreműködés, projektekben való aktív, termékoldali részvétel

A management részére információk összegyűjtése, feldolgozása, jelentések, elemzések készítése

Követelmények, elvárások

-Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség

-Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)

-Legalább 3 éves banki lakossági hitel termékfejlesztési és -menedzsmenti szakmai tapasztalat, vagy legalább 5 éves lakossági hitelezési területen szerzett szakmai tapasztalat

-Lakossági hiteltermékek magas szintű ismerete, beleértve a vonatkozó jogszabályi háttér releváns elemeit

-Felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretek

--Innovatív, megoldáskereső szemlélet

-Teljesítményorientált, kreatív és önálló munkavégzés, átlagon felüli önálló problémamegoldó képesség

-Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

-Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség

-Ügyfélközpontú gondolkodásmód

-Precíz munkavégzés és megbízhatóság

-Átfogó gondolkodásmód, rendszerszemlélet

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű

Terület: Budapest