Könyvelő (Referenciaszám: PJ5868)

Cégnév: PannonJob Kft.
Szakterület:
Pénzügy / biztosítás
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Angol, Német
Munkavégzés helye:
Budapest

A világ egyik vezető energetikai vállalata keres Accounting területekre kollégát, budapesti lokációval.

A vállalat Global Business Services csapata folyamatosan azon dolgozik, hogy a cég lehető legnagyobb hatékonysággal működjön a globális tevékenységei során, és a legmagasabb színvonalon tudja kiszolgálni vevőit és partnereit. Ezt az operáció kulcselemei biztosítják hatékony folyamatok, hozzáértő szakmaiság és minőségi szolgáltatások alkalmazásával. A budapesti BSC bővülése miatt motivált munkatársakat keresnek, a könyvelési terület több szintjére.

Csatlakozzon Ön is, ha

minimum tárgyalási szinten használja a német és angol nyelvet,

erős affinitása van a vállalati könyvelés és pénzügyek iránt,

munkájában a pontosságra és hatékonyságra törekszik,

nem jelent gondot a pénzügyi folyamatok és rendszerek napi alkalmazása,

szakmai tudását könyvelői tevékenységek széles skáláján kamatoztatná,

van már, vagy szívesen szerezne tapasztalatot multinacionális pénzügyi környezetben.

Az alábbi feladatok várnak Önre náluk

könyvelési és pénzügyi folyamatok támogatása,

szakértelem alkalmazása a minél hatékonyabb működésre való törekvésben, folyamatos process improvement,

vállalati és helyi szabályozásoknak való megfelelés biztosítása,

havi, negyedéves, éves zárások véghezvitele/támogatása és balance sheet reconciliation,

intercompany/statutory folymatokban való részvétel.

Mindezekért cserébe

professzionális, nemzetközi csapatban dolgozhat, színvonalas környezetben,

versenyképes bérezés és egyéb juttatások várják,

szakmai képzéseken, tréningeken vehet részt,

tervezett karrierúttal és előrelépési lehetőségekkel.

Biztos, hogy náluk a helye, ha

felsőfokú pénzügyi végzettséggel rendelkezik,

magabiztosan tárgyal német és angol nyelven is,

2-4 év hasonló területen szerzett vállalati tapasztalata van,

jól kiismeri magát az accounting területén,

jó kommunikációs/kapcsolattartási készségekkel rendelkezik.

A kiválasztás során lehetőséget biztosítunk személyes bemutatkozásra.

Kérjük, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a daniel.szilagyi@pannonjob.hu címre.

Állás megtekinthető a PannonJob Kft. weboldalán