Könyvelő

Cégnév: KUKA Robotics Hungária Ipari Kft.
Szakterület:
Pénzügy / biztosítás
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Pest

A KUKA Robotics Hungária Ipari Kft. az augsburgi székhelyű KUKA Roboter GmbH hazai leányvállalata. A társaság az automatizálás és a robotika területén piacvezető szerepet tölt be Európában.

A magyarországi vállalat Taksonyi telephelyére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Leendő feladataid

Tevékenységi kör:

-napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása SAP-ban

-havi/negyedéves/éves számviteli zárás,

-elhatárolások, egyeztetések és egyéb zárlati teendők illetve zárlati könyvelések elvégzése

-szoros együttműködés a társosztályokkal,

-kapcsolattartás partner cégekkel

-közreműködés eseti projektekben, SAP tesztelések

Elvárásaink

-A jelölttel szembeni elváráso:

-aktív német nyelvismeret

-felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség

-minimum 3 év szakmai gyakorlat pénzügy-könyvelés területen

-integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP előny)

-magabiztos Excel felhasználói ismeretek

-terhelhetőség, megbízhatóság, határozottság

-pontos, precíz, önálló munkavégzési képesség

Előny:

-angol nyelvismeret

-mérlegképes végzettség (regisztrált)

Amit kínálunk:

-versenyképes jövedelem

-béren kívüli juttatás és prémium rendszer

-szakmai kihívások nemzetközi környezetben

-továbbképzések, tréningek

Munkavégzés helye:

Taksony – Pest megye