Kontroller: Készlettervezés - Leltárkoordináció

Cégnév: Mercedes Benz Manufacturing Hungary Kft.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun
Állás leírása:

Feladatok:

-A vállalat készletértékének teljeskörű tervezése és egyeztetése a gyáron belüli társosztályokkal

-Készlettervezési előírások, módszerek, folyamatok és határidők egyeztetése a központtal

-Készletértékkel elemzések és vezetői jelentések elkészítése, tény-terv eltéréselemzések elvégzése, figyelembe véve a vállalaton belüli folyamatok változásait es lehetőségeit

-Kritikus folyamatok azonosítása és megoldási javaslatok kidolgozása

-Leltározási folyamatok teljeskörü, gyárszintű előkészítése és koordinálása, figyelembe véve a nemzetközi (IFRS) és hazai számviteli előírásokat

-A leltárfelvételi eljárások és módszerek továbbfejlesztése és dokumentálása a magyar jogszabálynak megfelelően

-Leltárfelvételi módszerek továbbfejlesztése és kidolgozása

-Gazdasági folyamatok és módszerek bevezetése a leltárfelvétel témakörében

Elvárások:

-Felsőfokú gazdasági végzettség

-SAP rendszer ismerete

-Office alkalmazások magas szintű ismerete

-Tárgyalóképes német nyelvtudás

-Kimagasló szervezőkészség és koordinációs képesség

-Strukturált, folyamatorientált gondolkodás

-Magabiztos fellépés és célorientáltság

-Kommunikatív személyiség, meggyőzőképesség

-Terhelhetőség

-Csapatszellem és szociális készség

-Logisztikai folyamatok ismerete előnyt jelent