Kontroller

Cégnév: Mercedes Benz Manufacturing Hungary Kft.
Szakterület:
Pénzügy / biztosítás
Szint:
2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun
Állás leírása:

Feladatok:

-Teljeskörű tervezések, elemzések és beszámolók készítése

-Különböző szakterületeknek nyújtott tanácsadás közgazdasági szempontból

-Intézkedési tervek és eljárások, folyamatok kidolgozása, a döntések megvalósításának felügyelete

-Nehezebb gazdaságossági számítások elvégzése, valamint a teljes üzemet átfogó keretfeltételek egyeztetése és meghatározása

-Ùj folyamatok implementációja, új koncepciók vizsgálata és üzemgazdasági értékelése

-Folyamatvizsgálatok és folyamatoptimalizálási intézkedések bevezetése

Elvárások:

-Egyetemi vagy főiskolai diploma (közgazdász)

-Releváns szakmai tapasztalat a tervezés és kontrolling területén

-SAP és MS Office ismeretek (Excel és Power Point)

-Jó kommunikációs készség, magabiztos fellépés, jó meggyőző képesség, csapatba integrálódás készsége

-Kiváló elemzőkészség

-Jó német nyelvtudás írásban és szóban

-Magasfokú önállóság