Kontroller Kaposvár

Cégnév: HILL International Hungary
Szakterület:
Pénzügy / biztosítás
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Német
Munkavégzés helye:
Somogy

Megbízónk egy ismert nemzetközi, német háttérrel rendelkező, ipari és mezőgazdasági gépek szerkezeti egységeinek gyártásával és összeszerelésével foglalkozó vállalat, amelynek most magyarországi gyárába keresünk új munkatársat.

FELADATAI A KÖVETKEZŐEK LESZNEK:

Legfontosabb feladata lesz a vezetői kontrolling rendszer kialakítása, fejlesztése

Döntéstámogató dokumentumokat állít össze

Elemzéseket végez a pénzügyi és termelési tevékenységgel kapcsolatosan (standard költségek, bérhányad, bérköltség, adók, valamint anyaghányad, hozzáadott érték, önköltség, készletszint, elszámoló árak, …)

Terv-tény összehasonlításokat és elemzéseket, hiba/hiányosság feltárásokat végez

Havi kontrolling zárások is feladatkörébe tartoznak

Elkészíti a vállalat rövid- és középtávú terveit

Összeállítja a havi, negyedéves, éves kontrolling riportokat

Munkája során szoros kapcsolatot tart a társ területek vezetővel.

Közvetlen felettese direkt az ügyvezető lesz

ELVÁRÁSOK, AVAGY AMITŐL SIKERES LESZ EBBEN A POZÍCIÓBAN:

felsőfokú pénzügyi és/vagy gazdasági végzettség

legalább 3 éves tapasztalata kontrolling területen (termelési területen fémipari, gépipari, autóipari háttér előny)

Excelben magas szintű tapasztalat

SAP-ban való jártasság

vállalati területen használható (pénzügyi szakmai) német nyelvtudás

EZEK IS ELENGEDHETETLENEK A POZÍCIÓHOZ:

igazi csapatjátékos

nagy önállósággal végezheti a munkáját

precíz, pontos munkavégzés

kiváló elemzési készség

támogatói attitűd

hatékony kommunikáció

ITT MEGTALÁLJA, AMIT KERES:

A pozíció betöltőjét egy nemzetközi hátterű cégben folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, piacképes fizetés és támogató háttér várja.

Állás megtekinthető a HILL International Kft. weboldalán

4024 Debrecen Szent Anna u. 8.

Telefon: 20/3596363

E-mail: debr@hill.hu