Komplex tervező-elemző

Cégnév: Richter Gedeon Nyrt.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar, Pénzügy / biztosítás
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Feladatok:

-transzferárazás (transzferár politika karbantartása, transzferár nyilvántartás koordinálása, transzferárak megállapítása és ellenőrzése);

-termelési költség előkalkulációk elkészítése;

-rendszeres gazdaságossági elemzések, jelentések készítése;

-közreműködés egyéb ad hoc elemzések, riportok összeállításában;

-cash flow alapú értékelési feladatok elvégzése;

-projektmunkák, területek pénzügyi, számviteli támogatása.

Elvárások:

-szakirányú felsőfokú gazdasági végzettség;

-magas szintű MS Excel tudás;

-középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban;

-precíz és megbízható munkavégzés;

-jó elemző képesség;

-logikus gondolkodásmód, jó problémamegoldó készség;

-terhelhetőség.

Előnyt jelent:

-3-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat

-SAP R/3 felhasználói gyakorlat

Kérjük, hogy jelentkezése során fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a referenciaszám feltüntetésével szíveskedjék csatolni.

Munkavégzés helye: Budapest

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Terület: Budapest