Klinikai kutatási témafelelős

Cégnév: Richter Gedeon Nyrt.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Főbb feladatok:

-fázis I-IV klinikai vizsgálatok tervezése és szervezése (protokoll-készítés, study start-up, CRO választás, feasibility, study management, vizsgálati eredmények értékelése, reporting);

-klinikai fejlesztési tervek készítése;

-korai kutatási projektek orvostudományi támogatása (unmet medical need és indikáció-elemzés);

-kutatási és egyéb orvosi szakértelmet igénylő témák véleményezése, orvos-szakmai támogatás nyújtása.

Követelmények, elvárások:

-orvosi vagy gyógyszerész diploma;

-Good Clinical Practice (GCP) ismerete;

-megbízható, tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás szóban és írásban (min. angol középfok „C”);

-irodalomkutatás és szakirodalom kritikus értékelésének képessége;

-felhasználói szintű számítógépes ismeretek;

-magas szintű problémamegoldó készség, jó szervezőkészség;

-jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, csapatmunkára való alkalmasság;

-kreativitás, precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség.

Előnyt jelent:

-klinikai gyógyszerfejlesztésben szerzett (pl. monitori, stb.) tapasztalat;

-kismolekulás gyógyszerkutatási témák orvosi előkészítésében és értékelésében, termék portfolió kialakításában szerzett gyakorlat;

-betegellátásban szerzett tapasztalat;

-szakvizsga (neurológia, pszichiátria, belgyógyászat, onkológia, nőgyógyászat) vagy PhD.

Kérjük, hogy jelentkezése során fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a referenciaszám feltüntetésével szíveskedjék csatolni.

Munkavégzés helye: Budapest

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Terület: Budapest