Kézi anyagmozgató

Cégnév: Richter Gedeon Nyrt.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Főbb feladatok:

-tabletták, csomagolóanyagok előkészítése, üzemen belüli mozgatása;

-a részlegben dolgozók folyamatos munkájához szükséges anyagok biztosítása;

-az elkészült késztermékek fóliázása és raktárba történő elszállítása.

Követelmények, elvárások:

-érettségi;

-felhasználói szintű számítógépes ismeretek;

-pontos, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

-kisgépkezelői bizonyítvány.

Munkarend:

-3 műszakos.

Amit kínálunk:

-hosszú távú munkavégzés – határozatlan idejű munkaszerződéssel;

-stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek;

-utiköltségtérítés;

-jóléti intézmények (óvoda, uszoda, sportpálya, konditerem, üdülők).

Kérjük, hogy jelentkezése során önéletrajzát a referenciaszám és a bérigény feltüntetésével szíveskedjék csatolni.

Munkavégzés helye: Budapest

Orientáció: Anyagmozgatás / Rakodás

Terület: Budapest