Kereskedelmi asszisztens

Cégnév: Euro One Számítástechnikai Zrt.
Szakterület:
Kereskedelem
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Feladatok

-Ügyfélkapcsolattartás

-Kereskedelmi csapat támogatása

-A kereskedelmi csoport munkájával kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése

-A vállaltnál használt kereskedelmi rendszer ismerete és használata

-Árlisták készítése, karbantartása, adminisztrációja; termékváltások és akciók kezelése

-Árajánlatok, tájékoztatók készítése, megrendelések, visszaigazolások, reklamációk szakszerű kezelése

-A cég más osztályaival (műszak, pénzügy, logisztika) történő együttműködés az ezzel kapcsolatos utasítások és szabályok betartása mellett

Elvárások

-Minimum középfokú végzettség

-Többéves adminisztratív, támogatói munkakörben szerzett tapasztalat

-Megbízható számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook)

-Nagyon jó szervező, kommunikációs és problémamegoldó képesség

-Önállóan és csapatban való munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk

-Versenyképes jövedelem + cafeteria

-folyamatos szakmai támogatás/képzés

-fejlődési lehetőség

-jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapat.

-gyümölcsnap

-sportolási  lehetőség