Karbantartó

Cégnév: Videoton Holding Zrt.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar, Szakmunka
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Fejér
Állás leírása:

Cégprofil:

• Műanyag fröccsöntés, festés, tamponnyomás, prégelés

Feladatok:

• A fröccsöntő gépeken és egyéb berendezéseken végzett

hibakeresés, mechanikai és elektromos karbantartás és

javítás szervezése, szakmai támogatása

• Karbantartási tervek végrehajtásának szervezése,

tervezett karbantartások előkészítése

• A gépek és berendezések optimalizálási lehetőségeinek

vizsgálata

• Aktív részvétel a termelés során felmerülő hibák

elhárításában

• Pótalkatrész beszerzés támogatása, pótalkatrész

készletszintek optimális szinten tartása

• Karbantartás vezető munkájának közvetlen támogatása

Elvárások:

• Középszintű gépész vagy villanyszerelő végzettség

• Gyártó üzemi területen karbantartási tapasztalat

(vezetői tapasztalat előny)

• Magabiztos hidraulikus és pneumatikus ismeretek

• Rajzolvasási ismeretek

• Számítógép felhasználói ismeretek

• Határozott fellépés, jó szervező és konfliktuskezelési

képesség

• Precíz munkavégzés, felelősségtudat

Amit kínálunk:

• Kedvező juttatási csomag (bónuszprogram)

• Éves cafetéria nettó 180.000Ft

• Jó munkahelyi légkör

• Hosszú távú munkalehetőség

• Ingyenes szerződéses járat számos településről

A jelentkezés módja:

Fényképes önéletrajzát töltse fel karrier oldalunkon:

www.videoton.hu/reg_lap.html