Junior ERP fejlesztő képzéssel

Cégnév: R&R Software Zrt.
Szakterület:
IT / telekommunikáció
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Feladatok

-Alkalmazásfejlesztés teljes életciklusát felölelő feladatok

Elvárások

-Felsőfokú informatikai végzettség vagy utolsó éves hallgatói státusz

-Legalább egy programnyelv alapos ismerete

-Megalapozott informatikai, programfejlesztői ismeretek

-Relációs adatbázis tervezési, szervezői ismeretek

-Középfokú angol nyelvtudás

-Nagyfokú érdeklődés, nyitottság vállalatirányítási rendszerek fejlesztési feladatai iránt

-Önállóan és csapatmunkában is hatékony munkavégzés

-Terhelhetőség, jó munkabíró képesség

Előnyt jelent:

-IBM Power System, IBM i rendszer ismerete

-IBM i- Rational Development fejlesztői gyakorlat, Eclipse környezet ismeret

-IBM i – RPG fejlesztői gyakorlat

-IBM DB2, Oracle rendszerek ismerete

-SQL ismerete

-Vállalatirányítási, gazdasági rendszerek ismerete

-Pénzügyi szolgáltatók, banki biztosítási rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

-A sikeres pályázó számára teljes képzést, garantált munkalehetőséget és versenyképes fizetést biztosítunk barátságos munkakörnyezetben. Változatos, izgalmas projektekre, valamint a betanulási szakaszon túl is segítőkész kollégákra egyaránt lehet számítani.

A pályázatokat fényképes, részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal, pozíció és juttatásokra vonatkozó elképzelések mellékelésével várjuk a hr@rrsoftware.hu e-mail címen.

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület.