Java / UX fejlesztő

Cégnév: R&R Software Zrt.
Szakterület:
IT / telekommunikáció
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol, Német
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Feladatok:

-Alkalmazásfejlesztés teljes életciklusát felölelő feladatok.

-Felhasználói felületek, üzleti logika megvalósítása, tesztelése.

Elvárások:

-Felsőfokú informatikai végzettség, vagy utolsó éves hallgatói státusz.

-Megalapozott JAVA, XML fejlesztési tapasztalat.

-Releváns Vaadin, WS, Spring ismeret, tapasztalat.

-Relációs adatbázis tervezési és alkalmazási ismeretek.

-Vállalati, gazdasági, üzletviteli és informatikai rendszerekkel kapcsolatos ismeretek.

-Jó problémamegoldó- és önálló munkavégzésre való képesség; terhelhetőség.

-Gyakorlatias hozzáállás, rendszerszemlélet, precíz és igényes munkavégzés.

Előnyt jelent:

-Szerveroldali JAVA alkalmazásfejlesztésben szerzett releváns tapasztalat.

-DB2, Oracle adatbázis-kezelő rendszerek, PL/SQL, .NET ismerete.

-Eclipse, SVN, Maven, Tomcat eszközök ismerete.

-Az angol és/vagy német nyelv középfokú ismerete.

-Gazdasági rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat.

-Projekttapasztalat, csapatmunkában való jártasság.

A sikeres pályázó számára versenyképes fizetés és a barátságos munkakörnyezet garantált. Változatos, izgalmas projektekre, valamint a betanulási szakaszon túl is segítőkész kollégákra egyaránt lehet számítani.

A pályázatokat fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajz csatolásával várjuk a hr@rrsoftware.hu e-mail címen.