IT Témafelelős

Cégnév: Richter Gedeon Nyrt.
Szakterület:
IT / telekommunikáció
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Feladatai:

-SAP BW rendszer adminisztrációs feladatainak ellátása: jogosultságrendszer karbantartása, monitorozás;

-SAP BW rendszer fejlesztési feladatainak ellátása: adattöltések és adatmodellezés;

-riporting feladatok: meglévő riportok karbantartása, új riport fejlesztése, meglévő riportok kihasználtságának felülvizsgálata;

-fejlesztési projektekben való részvétel;

-dokumentációk készítése;

-felhasználó támogatás.

Elvárások:

-informatikai és/vagy közgazdasági felsőfokú képesítés;

-tárgyalóképes angol nyelvismeret;

-ABAP programozási alapismeretek;

-gazdasági ismeretek;

-jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;

-analitikus gondolkodásmód, elemző készség, precizitás;

-proaktív és innovatív szemlélet;

-jó szervező készség.

Előnyt jelent:

-SAP ECC rendszer ismerete (FI, CO, MM, SD modulok);

-2-3 év BW-ben eltöltött tevékenység;

-gyógyszeripari tapasztalat.

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát (a bérigény megjelölésével) és motivációs levelét a referenciaszám feltüntetésével eljuttatni.

Munkavégzés helye: Budapest

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Terület: Budapest