Időpont egyeztető

Cégnév: E.On Hungária Zrt.
Szakterület:
Adminisztráció / asszisztencia
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Komárom-Esztergom

Feladatok

Egységes külső-belső ügyfél információs rendszer üzemeltetése, ennek keretében hatékony együttműködés és adatszolgáltatás az ügyfelek és társszervezetek részére.

Garantált szolgáltatások teljesülésének figyelése, ügyfél elégedettségi mutatók (pl.: NPS), panaszok elemzése, fejlesztendő fókuszok meghatározása.

Időpont egyeztetés:

rendelések időpont egyeztetése

egyeztetés a koordinátorokkal a szabad kapacitásról

ügyfélszolgálati irodával, szerelőkkel való kapcsolattartás

mérőellátottság nyomon követése, probléma esetén kezelése

rendelések egyeztetése az ügyfélszolgálattal, eseteleges módosítások megkérése

információ szolgáltatás az ügyfeles munkákról

IPE táblázat frissítése

az előző nap beérkezett rendelések áttekintése, kilevelezésre átadás a CC-nek

GANTT figyelés

rendelések átegyeztetése

ügyfél elérhetőségi adatok szolgáltatása

Elvárások

Középfokú végzettség (érettségi)

WINDOWS és MS Office felhasználói szintű ismeretek

SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak, levelező rendszerek felhasználó szintű ismerete

Ügyfélközpontúság a szervezeten belül és kívül

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk.

Állás megtekinthető az E.ON Hungária Zrt. weboldalán