IT Recruitment gyakornok (QS-6683)

Cégnév: Qualysoft Informatikai Zrt.
Szakterület:
Humán erőforrás / munkaügy, Szakmai gyakorlat / diákmunka
Szint:
Jelenleg még diák
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest

A Qualysoft lelkes, tanulni vágyó kollégákat keres helyi és nemzetközi csapataiba és projektjeire, akiknek számos érdekes, kihívást jelento feladatot tud biztosítani. Egy jó hangulatú, szakmailag rendkívül felkészült csapat vár itt rád! Várjuk jelentkezésed az alábbi pozícióra!

Gyakornoki lehetőség IT Recruitment területen

Csatlakozz a Qualysoft IT Recruiter csapatához, és tanulj meg mindent az IT recruitmentről!

Szívesen megismerkednél az IT világával és érdekel a toborzás/kiválasztás? Szeretnél elhelyezkedni egy, a piacon is ismert és elismert vállalatnál? Motivál a jó hangulat és a fejlődési lehetőség? Akkor a Qualysoft-nál a helyed!

Jelenleg holdingtársaságunk budapesti irodájába keresünk

HR gyakornokot

aki IT recruitereinket segítené a mindennapi munkában.

Mik lennének a feladataid?

-Külső/belső adatbázisokban a megfelelő jelöltek felkutatása

-Az alkalmas CV-k leválogatása

-Önéletrajzok belső adatbázisunkba való rögzítése

-Telefonos előszűrések lebonyolítása

-Interjúk szervezése

-Egyéb ad-hoc jellegű adminisztratív feladatok ellátása

Mik az elvárásaink?

-Nappali tagozatos jogviszony releváns területen

-Heti 25-30 óra munkavégzés

-Angol nyelv minimum középszintű ismerete

-Lendületes, kitartó hozzáállás

-Pozitív, monotonitást is tűrő személyiség

-Rendkívüli pontosság, precizitás

Mit ajánlunk?

-Folyamatos fejlődést/tanulást mind recruitment, mind IT területen

-Jófej, fiatal, segítőkész kollégákat

-Színes vállalati programokon való részvételt

-Versenyképes fizetést

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz bátran a luca.turmezey@qualysoft.com email címen.