Hatóanyag termeléstervező csoportvezető

Cégnév: EGIS Gyógyszergyár Nyrt.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Főbb feladatok

-hatóanyaggyártás rövid és hosszútávú termeléstervezése

-termelési tervek teljesülésének nyomon követése, szükség esetén módosítása

-gazdálkodói körébe tartozó hatóanyagok készlettervezése, a készlet feletti diszponálás (export,saját felhasználás)

-a tervezéshez kapcsolódó elemzések készítése

-részvétel a hatóanyaggyártáshoz kapcsolódó logisztikai és termelési projektekben

-együttműködés a termelési, az értékesítési és a minőségbiztosítás területek képviselőivel

Munkakör betöltésének feltételei

-vegyész, vegyészmérnök vagy logisztikai végzettség (diploma)

-hatóanyaggyártás termeléstervezésében szerzett tapasztalat

-SAP PP modul felhasználói szintű ismerete

-kiváló probléma megoldó és döntéshozó képesség

-társalgási szintű angol nyelvismeret

-MS Office felhasználói szintű ismerete

Állás adatai

Állás azonosító:    2452

Pozíció megnevezés:    Hatóanyag termeléstervező csoportvezető

Munkavégzés helye:    Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.

Szakterület:    Egyéb

Munkaszerződés típusa:    Határozatlan idejű

Napi munkaidő:    Teljes munkaidő