Hatóanyag dokumentációs területre törzskönyvezető

Cégnév: Richter Gedeon Nyrt.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Feladatok:

-a Társaság által előállított hatóanyagokkal kapcsolatos törzskönyvezési eljárások nemzetközi szintű előkészítése, koordinálása;

-törzskönyvezési dokumentációk hatóanyagos fejezeteinek összeállítása, valamint az ehhez kapcsolódó adminisztratív tevékenységek ellátása;

-termékfenntartás támogatása a mindenkori célpiacok követelményeinek való megfelelés jegyében.

Elvárások:

-vegyész, vegyészmérnöki végzettség;

-minimum középfokú angol nyelvtudás (˝C˝típusú nyelvvizsgával);

-felhasználói szintű számítógépes ismeretek mellett törzskönyvezési előírások felhasználó oldali adaptálása;

-jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;

-jó szervezői képesség, önálló és kitartó munkavégzésre való alkalmasság.

Előnyt jelent:

-gyógyszeripari, esetleg vegyipari múlt;

-iparban vagy hatóságnál szerzett törzskönyvezési tapasztalat;

-angol nyelv felsőfokú ismerte.

Kérjük, hogy jelentkezése során fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát (a bérigény megjelölésével) és motivációs levelét a referenciaszám feltüntetésével szíveskedjék csatolni.

Munkavégzés helye: Budapest

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű

Terület: Budapest