Hálózat üzemeltető mérnök - Esztergom

Cégnév: E.On Hungária Zrt.
Szakterület:
Mérnöki tevékenység
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Komárom-Esztergom
Állás leírása:

Hálózat üzemeltető mérnök

Feladatok

A kis- és középfeszültségű hálózat műszaki felügyelete az esztergomi területen

Az ügyfelektől érkező igények egyeztetése, műszaki megoldási javaslatok kidolgozása

Normatív karbantartási, üzemviteli tervek, beavatkozási javaslatok készítése

A karbantartási munkák, beruházások követése, támogatása, műszaki ellenőrzése, munkaterület és műszaki átadás megszervezése, dokumentálása, munkavédelmi ellenőrzések

Káresetek, hálózati minőségpanaszok kivizsgálása, a beérkező információk, üzemzavarok elemzése

Adatszolgáltatás, ügyfél tájékoztatás, közműnyilatkozatok kiadása, hálózattal kapcsolatos adatok, dokumentációk kezelése

Elvárások

Villamosmérnöki végzettség

B kategóriás jogosítvány

MS Office, AutoCAD ismerete

Előnyt jelent:

Releváns szakmai tapasztalat

Erősáramú villamos végzettség

Érintésvédelmi felülvizsgálói és szabványossági felülvizsgálói szaktanfolyam

SAP ismeret

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk.

Állás megtekinthető az E.ON Hungária Zrt. weboldalán