Hálózati szerelő - Létavértes

Cégnév: E.On Hungária Zrt.
Szakterület:
Szakmunka
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar

Feladatok

Teljesítményváltozással kapcsolatos feladatok végrehajtása

Szabálytalan vételezés megszüntetése, szolgáltatás helyreállítása

Számlatartozás miatti ki- és visszakapcsolás

Idegen tulajdonú berendezések kapcsolása (üzemviteli megállapodás szerint)

Új fogyasztói csatlakozás és csatlakozó szerelés

Nagyfogyasztói mérőhelyi munkák

Ideiglenes hálózatra kapcsolások

Üzemi kapcsolások és feszültség-mentesítések elvégzése feljogosítás szerint

Műszaki felülvizsgálat a kivitelezés folyamatában és a feszültség alá helyezés előtt

Szerelési felügyelet

Közcélú hálózatok közelében végzett munkák szakfelügyelet

KÖF, KIF hálózat ellenőrző bejárás, minősített (É, Ü) hibák jelentése

Figyelmeztető felíratok oszlopszámok pótlása

Érintésvédelem, hálózati regisztrációs mérések végzése

KÖF, KIF hálózatok karbantartása

KIF egyedi és csoportos hibaelhárítás, KÖF üzemzavar behatárolás, hibaelhárítás, KÖF/KIF tr. állomás üzemzavar elhárítás

Közvilágítási hálózat hibabehatárolás, hibák javítása

KIF- FAM munkavégzés

Készenlét ügyelet tartása vezénylés szerint

Elvárások:

Szakmunkásképző + szakmai szaktanfolyamok (műszaki-erősáramú villamos)

Legalább 1 év szakmai tapasztalat

Alapszintű WINDOWS és MS Office használat, elektronikus levelezés

B kategóriás jogosítvány

Önálló munkavégzésre való képesség

Problémamegoldó  és együttműködő készség

Előnyök:

Önálló hálózatkezelő vagy villamos hálózat és alállomás üzemeltető tanfolyam

KIF FAM tanfolyam

FSMS szerelői kliens kezelői ismeretek

Egyes SAP modulok használata

F1 feljogosítás

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk.

Állás megtekinthető az E.ON Hungária Zrt. weboldalán