Hálózati szerelő - Pápa

Cégnév: E.On Hungária Zrt.
Szakterület:
Szakmunka
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Veszprém
Állás leírása:

Hálózati szerelő (Pápa)

Feladatok

• Ügyfélváltozás miatti fogyasztási mérőhely és csatlakozó felülvizsgálat, helyszíni fogyasztásmérő hitelesítési vizsgálat

• Nagyfogyasztói mérőhelyi munkák

• Üzemi kapcsolások és feszültség-mentesítések elvégzése feljogosítás szerint

• Közép feszültségű, kis feszültségű hálózatok karbantartása

• Kis feszültség egyedi és csoportos hibaelhárítás, közép feszültség üzemzavar behatárolás, hibaelhárítás

• KÖF/KIF transzformátor állomás üzemzavar elhárítás

• Közvilágítási hálózat hibabehatárolás, hibák javítása

• Kis feszültség alatti munkavégzés

• Készenléti ügyelet

Elvárások

Erősáramú villanyszerelői végzettség

B kategóriás jogosítvány

Előny:

KIF FAM végzettség

Helyismeret

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk.

Állás megtekinthető az E.ON Hungária Zrt. weboldalán