Gyógyszerkiszerelés területére csoportvezető

Cégnév: Richter Gedeon Nyrt.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar
Szint:
Vezető pozíció
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

A Richter Gedeon

munkatársakat keres

Referencia szám: 30016554

Főbb feladatok:

-az irányítására bízott 1-10 fő munkájának szervezése és ellenőrzése;

-felelős a technológiai fegyelem, a GMP szabályok, a biztonságtechnikai és tűzvédelmi szabályok, a gyógyszercsere elkerülésére vonatkozó szabályok betartásáért;

-PCMS informatikai rendszerben elvégzi az anyag elszámolási feladatokat;

-a szükséges gyártási dokumentációkat vezeti a címkézési és csomagolási folyamatok során.

Követelmények, elvárások:

-vegyésztechnikusi végzettség;

-10 fős csapat irányításában tapasztalat;

-gyógyszergyártásban, - csomagolásban szerzett tapasztalat;

-felhasználói szintű számítógépes ismeretek;

-pontosság, precizitás, irányítókészség jellemzi.

Munkarend:

-2, illetve 3 műszakos.

Kérjük, hogy jelentkezése során fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a referenciaszám feltüntetésével szíveskedjék csatolni.

Munkavégzés helye: Budapest

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: alsóvezető/csoportvezető

Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű

Terület: Budapest