Gyártó mérnök

Cégnév: Continental Hungaria Kft.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar, Mérnöki tevékenység
Szint:
2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Veszprém
Állás leírása:

Description

-A gyártás műszaki hátterének biztosítása,

-Gyártási folyamatok ellenőrzése, szabályozása,

-Minőségi előtervezéssel (APQP) kapcsolatos feladatok végrehajtása

-előszéria gyártás fázisban,

-Gyártási dokumentáció biztosítása társterületekkel együttműködve

-(P-FMEA, Control Plan, Ellenőrzési utasítás),

-Folyamatfejlesztő és javító intézkedések kidolgozása, megvalósítása, költségcsökkentés,

-Oktatások előkészítése, végrehajtása, kiértékelése,

-Termék és folyamathibák elemzése,

-Korrekciós és megelőző intézkedések bevezetése,

-Gyártósorhoz rendelt dolgozók közvetett irányítása,

-Folyamatvizsgálatok, képességvizsgálatok végzése (SPC),

-Budget-ben tervezett célok megvalósításának nyomon követése.

Qualifications

-Technical university degree in mechanical /electromechanical engineering or similar

-Gépészmérnök / villamosmérnök végzettség,

-Minimum 2 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,

-Szakma specifikus kifejezések és módszerek ismerete

-Kommunikációképes angol nyelvismeret,

-Számítógép felhasználói szintű ismerete.

What we offer

-Gazdaságilag biztos jövőkép, rugalmas munkaidőkeret,

-Folyamatosan bővülő termékkör,

-Ingyenes és támogatott sportolási lehetőségek (squash, tenisz, spinning, úszás)

-Több mint 180 féle tréninglehetőség vállalaton belül