Gyártástechnológiai rendszertámogató robottechnika és vezérléstechnika területén

Cégnév: Mercedes Benz Manufacturing Hungary Kft.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun
Állás leírása:

Feladatok:

-Karbantartás támogatása robot, terepi busz, PLC, ipari biztonságtechnológiában

-Termelés és karbantartás operatív területeinek technikai támogatása a gyártástechnológia terén. Kapcsolattartás a tervezéssel, beszállítókkal és partnergyárakkal

-Üzembe helyezések támogatása határidők, költségek, minőség és a biztonsági követelmények figyelembe vételével

-Időtervek, költségkalkulációk összeállítása, prezentálása

-Komplex technikai problémák analizálása, intézkedések megvalósítása

-Új komplex technológiák bevezetés

-Részvétel standardok és szabályok létrehozásában

Elvárások:

-Főiskolai végzettség villamos, automatizálási mérnök, vagy ezekkel összeegyeztethető szakon

-Tapasztalat robot, terepi busz és hálózat, PLC technika területén

-Csapatszellem, érvényesülési képesség, analízis és megoldás orientált gondolkodásmód.

-Office alapismeretek (Word, Excel, Powerpoint).

-Hajlandóság a terület specifikus programok elsajátítására

-Legalább három év munkatapasztalat karbantartás területén, vagy megfelelő munkatapasztalat több a fent említett technológiákban

-Hajlandóság folyamatos fejlődésre, továbbképzésre, utazásra bel-és külföldön

-Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás