Gyakornoki program

Cégnév: Richter Gedeon Nyrt.
Szakterület:
Szakmai gyakorlat / diákmunka
Szint:
Jelenleg még diák
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest

A Richter Gedeon Gépészmérnök és villamosmérnök végzettséggel gyakornoki programot hirdet

A program tartalma:

Az 1 (+1) éves program alatt a résztvevők megismerkednek az ipari gyógyszergyártást kiszolgáló létesítményekkel, gyártó berendezésekkel, a gyógyszeriparban alkalmazott projekt-menedzsmenttel.

A fenti időtartam alatt a programban résztvevők Társaságunkkal - egy éves határozott idejű - munkaviszonyt létesítenek, mely megfelelő teljesítmény esetén további egy évre meghosszabbítható.

A programot sikeresen teljesítőknek továbbfoglalkoztatási lehetőséget kínálunk.

Követelmények, elvárások:

gépészmérnöki, ill. villamosmérnöki végzettség;

min. középfokú angol nyelvtudás;

MS Office, AutoCAD programok felhasználói szintű ismerete;

változó munkakörülményekhez és feltételekhez kapcsolódó rugalmas munkavégzési képesség;

jó kommunikációs készség.

A kiválasztás során előnyt jelent:

projektmenedzsment vagy üzemeltetés irányú érdeklődés;

MS projekt ismeret.

Amit kínálunk:

dinamikus munkahelyi légkör;

stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek;

modern technológiák;

szakmai fejlődési lehetőség;

kihívást jelentő feladatok.

Kérjük, hogy jelentkezése során fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a referenciaszám feltüntetésével szíveskedjék csatolni.

Munkavégzés helye: Budapest

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: gyakornok

Terület: Budapest