Gyakornoki pozíció üzletfejlesztési területre

Cégnév: Videoton Holding Zrt.
Szakterület:
Szakképesítés nélküli munka
Szint:
Jelenleg még diák
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Fejér
Állás leírása:

Feladatok:

• Üzletfejlesztési igazgató munkájának támogatása az alábbi

területeken:

• A vállalatcsoport számra potenciális ügyfelek

felkutatása

• Üzletek létrehozása

• A meglévő vevőkkel fennálló üzleti kapcsolat

ápolása, megerősítése ipari marketing területen

• Üzletfejlesztő tevékenységet végző csoportok munkájában

való részvétel, gazdaságossági, műszaki, logisztikai,

minőségügyi döntések előkészítése

Elvárások:

• Aktív műszaki / műszaki menedzseri egyetemi / főiskolai

legalább másodéves hallgatói jogviszony

• Készség heti, legalább 3 napban történő munkavégzésre 6

hónapig

• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

• Üzleti gondolkodásmód és műszaki szemlélet együttes

megléte

• Egyéni és csapatban is hatékony munkavégzés,

rendszerszemléletű gondolkodás, dinamikus, extrovertált

személyiség és kiváló kommunikációs készség

• B kategóriásjogosítvány

Előnyt jelent:

• Német vagy más idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

• Betekintés a legnagyobb magyar magántulajdonban lévő

ipari nagyvállalat működésébe

• Magas színvonalú szakmai tudás

• Nemzetközi tapasztalat egy hazai tulajdonú és vezetésű

vállalatcsoportnál

• Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitás

• Jó teljesítmény esetén munkaviszony felajánlása

A jelentkezés módja:

Fényképes önéletrajzát töltse fel karrier oldalunkon:

www.videoton.hu/reg_lap.html