Gyakornok - Tréningközpont Járműgyártás

Cégnév: Audi Hungaria Motor Kft.
Szakterület:
Szakmai gyakorlat / diákmunka
Szint:
Jelenleg még diák
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron

A járműgyári tréningközpontban folyó oktatások a munkatársak termelési rendszer szemléletét (LEAN ismeretek) és szakmai alapkészségeit fejlesztik, az alábbi területeken: présüzem, karosszériagyártás, lakkozó, járműszerelde. A terület kiváló lehetőséget nyújt a járműgyártás egyes folyamatainak megismerésére.

Feladatok

Oktatási anyagok fejlesztése

Prezentációk, jelentések készítése

A trénerek tevékenységének támogatása

Lehetőség tréningek tartására

Elvárások

Folyamatban lévő főiskolai (BSc / BA) vagy egyetemi (MSc / MA) tanulmányok, aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony, minimum 4 lezárt szemeszter

Legalább heti 3 munkanapos jelenlét, min. 1 év gyakorlati idő vállalása

MS Office programok magas szintű ismerete

Németnyelv-tudás előny

LEAN/APS (Audi Termelési Rendszer) elvek ismerete előny

Rugalmasság, megbízhatóság, önállóság

Jó kommunikációs készség

Jó prezentációs készség

Jó szervezőkészség

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár az egész karrieredet megalapozhatja. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak Rád, ha az Audi Hungaria gyakornoki programját választod! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy tanulmányaid alatt valódi szakmai tapasztalatra tehess szert, és felkészült munkavállalóként léphess ki majd a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

PÁLYÁZOM »