Gyakornok - Szériabeszerzés

Cégnév: Audi Hungaria Motor Kft.
Szakterület:
Szakmai gyakorlat / diákmunka
Szint:
Jelenleg még diák
Nyelv:
Német
Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron

A beszerzés – nevéhez híven – az Audi Hungaria működéséhez szükséges alapanyagok, eszközök, szolgáltatások beszerzésével foglalkozik. A szegmens két fő funkcióterülete az alkatrész-, illetve az általános beszerzés. Előbbi olyan termékek beszerzésével foglalkozik, amelyek közvetlenül beépülnek az Audi Hungaria által gyártott motorokba és járművekbe; utóbbi pedig az egyéb szakterületek anyag-, eszköz-, és szolgáltatásigényét látja el. Működésük közös irányvonala, hogy hatékonysági és költségoptimalizálási potenciálokat aknázzanak ki. A beszerzés fő feladatai közé tartozik a szükséges termékek, szolgáltatások megfelelő mennyiségben, megfelelő áron és megfelelő időre történő beszerzése; piacelemzések lefolytatása; beszállítók felkutatása, versenyeztetése, értékelése, ártárgyalások; stratégiák kidolgozása és megvalósítása; illetve az esetleges reklamációk kezelése, felmerülő problémák orvosolása. A beszerzés szakterületének napi munkája számos kihívást és változatos feladatokat rejt: nemcsak az Audi Hungaria más területeivel kell együttműködniük, hanem konszernszinten is; illetve a termelési volumen fenntartása érdekében a határidők, a mennyiségi, minőségi kívánalmak betartása kulcsfontosságú.

Feladatok

Beszerzési szerződésekkel, megrendelésekkel kapcsolatos operatív ügyintézés

Kapcsolattartás külső, belső partnerekkel (beszállítók, igénylők)

Adminisztratív feladatok lebonyolítása

Prezentációk készítése

Reklamációk ügyintézése

További érdekes és sokrétű feladatok elvégzése egy csapatban

Elvárások

Felsőfokú műszaki vagy gazdaságtudományi tanulmányok

Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony

Legalább 4 lezárt szemeszter

Minimum 1 év szakmai gyakorlati idő eltöltése

Heti 3 munkanap vállalása

Középfokú németnyelv-tudás írásban és szóban

Gazdasági, kereskedelmi, gépírási ismeret előnyt jelent

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office - Excel, PowerPoint)

Nyitott, dinamikus személyiség

Pontos munkavégzés, terhelhetőség

Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre

Fényképes magyar nyelvű önéletrajz csatolását kérjük a pályázói fiók mellékleteként!

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár az egész karrieredet megalapozhatja. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak Rád, ha az Audi Hungaria gyakornoki programját választod! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy tanulmányaid alatt valódi szakmai tapasztalatra tehess szert, és felkészült munkavállalóként léphess ki majd a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

PÁLYÁZOM »