Gyakornok (határozott időre) - Kecskemét

Cégnév: UniCredit Bank Hungary Zrt.
Szakterület:
Szakképesítés nélküli munka
Szint:
Jelenleg még diák
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Gyakornokot keresünk napi 4 órás munkavégzéssel (10-14 időszakra) heti 5 napban.

A munkavégzés 3 hónapos határozott időtartamra szól.

Főbb feladatok

Az UniCredit Bank fiókjaiban segítségnyújtás az ügyfelek számára a Mobil banking applikáció telepítésével és aktiválásával kapcsolatban.

Követelmények, elvárások

-Legalább középfokú végzettség

-Heti 20 órás munkavégzés

-Alapvető digitális ismeretek (kiemelten az okos telefonok kapcsán)

-Ügyfélközpontú gondolkodás

Előnyt jelent

-Angol nyelvtudás (előny)

Munkavégzés helye: Kecskemét

Foglalkoztatás jellege: részmunkaidő 4 óra

Pozíció szintje: gyakornok

Foglalkoztatás időtartama: Határozott idejű

Terület: Bács-Kiskun megye