Gyakornok a Gyártervezés - Általános tervezés területén

Cégnév: Audi Hungaria Motor Kft.
Szakterület:
Szakmai gyakorlat / diákmunka
Szint:
Jelenleg még diák
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron

A Gyártervezésen belül működő Általános/Digitális tervezés területe azon belül az Általános tervezés csapata tervezési és projektkoordinációs feladatokat lát el géptelepítési, acélszerkezet- és daruépítési projektekben.

Feladatok

Olyan gyakornok Kollégát keresünk az Ön személyében, aki aktívan támogatja projektek felmérési és modellezési szakaszait

Főbb tevékenységek:

Számítógépes, 3D-s épületgépészeti és építészeti modellezés, rajzok készítése, aktualizálása

Helyszíni felmérések, projektelőkészítés

Kiírások készítése, beszerzési folyamat támogatása

Kivitelezés-, építési koordináció, projektkövetés

Megvalósulási/átadási dokumentáció, felmérési napló ellenőrzése

Elvárások

Folyamatban lévő főiskolai /egyetemi tanulmányok az alábbi szakok valamelyikén: gépészmérnök, közlekedésmérnök, villamosmérnök, műszaki menedzser, informatika

Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Legalább 4 lezárt szemeszter

Minimum 1 év szakmai gyakorlati idő eltöltése

Legalább heti 3 munkanap vállalása

Német nyelvtudás előny

CAD számítógépes ismeret

Csoportmunkára való készség

Kreativitás

Pontos, precíz munkavégzés

Magyar nyelvű fényképes önéletrajz csatolását kérjük a pályázói fiók mellékleteként!

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár az egész karrieredet megalapozhatja. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak Rád, ha az Audi Hungaria gyakornoki programját választod! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy tanulmányaid alatt valódi szakmai tapasztalatra tehess szert, és felkészült munkavállalóként léphess ki majd a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

PÁLYÁZOM »