Géptelepi technikus

Cégnév: KITE Zrt
Szakterület:
Szakmunka
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar

A KITE Zrt. Nádudvaron található alközpontja pályázatot hirdet Géptelepi technikus munkakör betöltésére

Feladata:

gépek és berendezések átadásra való felkészítése,

opciós tételek felszerelése, átadásra váró gépek beállítása,

logisztikai feladatok ellátása,

géptelephelyen felmerülő egyéb feladatok ellátása.

Követelmények:

minimum középfokú gépészeti vagy autószerelői végzettség,

elektronikai ismeretek,

felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel),

targonca vizsga, gépkezelői jogosítvány,

megbízhatóság, pontosság, következetesség.

Előnyt jelent:

szervizterületen szerzett tapasztalat,

mezőgazdasági gépészeti végzettség,

számítógépes diagnosztika területén szerzett gyakorlat,

angol nyelvtudás.

Amit nyújtunk:

versenyképes havi alapjövedelem,

alapbéren felüli teljesítménytől függő jövedelem,

cafeteria-rendszer,

mobiltelefon,

tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás,

stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és hosszú távú karrierlehetőség.

Állás megtekinthető a KITE Zrt. weboldalán