Gépkezelő karbantartó - jelentkezés adatbázisba

Cégnév: Coca-Cola Hellenic Bottling Company Austria
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Pest

Cégünk folyamatosan keres Gépkezelőket, operátorokat, töltsd fel az önéletrajzodat és felvesszük veled a kapcsolatot, amint megüresedik egy pozíciónk!

Termelési vagy gyártóüzemi gépkezelő tapasztalattal rendelkezők jelentkezését várjuk.

Feladatok:

PALACKOZÁS: A palackozó gépsor üzemeltetése és karbantartása

-A minőségügyi eljárások megismerése, elsajátítása, a kiemelten magas minőségi követelmények betartása

-A működtetett gépek, berendezések tisztántartása

-A pozícióhoz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

Feltételek

 Elvárásaink:

-Szakmunkás végzettség

-Legalább 1-2 éves termelési vagy gyártóüzemi szakmai tapasztalat

-Felhasználói szintű PC ismeretek (Word, Excel)

-Többműszakos munkarend vállalása

-Precíz munkavégzés

-Jó problémamegoldó képesség

-Csapatmunka

Előnyt jelent:

-Műszaki, villamos szakirányú, elektroműszerész vagy élelmiszeripari végzettség

-Hidraulika/pneumatika ismeretek

-Palackozóüzemi gyakorlat

-Élelmiszeripari területen szerzett tapasztalat

-Targoncás jogosítvány

Amit kínálunk:

-A közlekedést Budapestről műszakbeosztáshoz igazodó vállalati autóbusszal biztosítjuk az Örs vezér tér, Határ út érintésével, valamint Csepelre.

-Stabil, hosszú távú munkalehetőség

-Alapbéren felüli juttatások (bónuszrendszer, műszakpótlék, cafeteria)

-Cégen belüli előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Kérjük, vedd figyelembe, hogy önéletrajzod feltöltésével nem egy konkrét pozícióra jelentkezel, hanem az adatbázisunkba kerülsz be. Amennyiben megüresedik egy pozíciónk, felvesszük veled a kapcsolatot.

Szakterület : Termelés

Munkavégzés helye : HU-PE-Dunaharaszti

Munkaidő : Teljes munkaidős

Állás meghirdetése : 2016.06.08., 13:36:47

Jelentkezési határidő : 2017.06.30., 22:59:00