Frontend fejlesztő

Cégnév: Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar, IT / telekommunikáció
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Főbb feladatok

-Kliens oldali (vastag kliens JavaScript és Java nyelven) funkciók implementálása a követelmények alapján

-Intenzív nemzetközi csapatmunka a fejlesztés terén

Munkakör betöltésének feltételei

-Informatikai vagy villamosmérnöki felsőfokú végzettség

-Angol nyelvtudás

-Erős absztrakciós készség

-Hálózat alapú szoftverfejlesztési tapasztalat (kliens-szerver kapcsolat/kommunikáció)

-Alapos JavaScript ismeretek (esetleg web-es ajax technológia stb.)

-Motiváltság, kihívásoknak való megfelelés, csapatszellem

Munkakör betöltése során előnyt jelent

-HTML5 technológiák ismerete

-ExtJS framework ismerete

-Tapasztalat Java alkalmazás fejlesztésben

-Elosztott rendszerek alapszintű ismerete

-Párhuzamos rendszerek alapszintű ismerete

-Beágyazott rendszerek alapszintű ismerete

Állás adatai

Állás azonosító:    244

Pozíció pontos megnevezés:    Frontend fejlesztő

Munkavégzés helye:    1238 Budapest, Helsinki út 105.

Munkaszerződés típusa:    Határozatlan idejű

Heti munkaidő:    40 óra