Forgácsolási operátor

Cégnév: Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

MAIN TASKS

-Forgácsoló gépek kezelése, kiszolgálása

-Gyártási megrendelésben szereplő alkatrészek legyártása az előírt utasítások alapján

-Munkadarab mérése, ellenőrzése az ellenőrzési tervben előírtak alapján

-Alkatrészek sorjázási-, mosási feladatainak ellátása

-Autonóm karbantartási feladatok elvégzése

-Munkahelyi 5S fenntartása

-Problémák, eltérések jelentése a közvetlen felettes részére

REQUIREMENTS

-3 műszakos munkarend vállalása

-Forgácsolási tapasztalat: marás, esztergálás és / vagy műszaki szakirányú végzettség: CNC- maró, - esztergályos

-Műszaki rajzolvasási készség

-MS Windows, MS Office felhasználói ismeret

PREFERRED QUALIFICATIONS

-Hasonló területen szerzett gyakorlat

DETAILS OF POSITION

Job ID:    192

Position name:    Forgácsolási operátor

Place of work:    1238 Budapest, Helsinki út 105.

Job contract type:    Indefinite

Weekly work hours:    Full time (8hs)