Forgácsolási előkészítő

Cégnév: Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft.
Szakterület:
Szakmunka
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Főbb feladatok

-Raktáros által előkészített forgácsoló szerszámok összeszerelése

-Az összeszerelt forgácsoló szerszámok elhelyezése az átállító kocsikra a szükséges dokumentációkkal

-Szerszámbemérő(Zoller, Kelch) gépek kalibrálása, kezelése, karbantartása

-A gyártás vagy előkészítés során felmerülő problémák rugalmas kezelése

-Visszaérkező forgácsoló szerszámok elmosása, szétszerelése előkészítése a vissza tárazáshoz

-Munkahelyi 5S fenntartása

-Problémák, eltérések jelentése a közvetlen felettes részére

Munkakör betöltésének feltételei

-3 műszakos munkarend vállalása

-Forgácsolási tapasztalat: marás, esztergálás és / vagy műszaki szakirányú végzettség: CNC- maró, - esztergályos

-Műszaki rajzolvasási készség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

-SAP ismeret

-Szerszámbemérő gép ismeret

-ZOLLER vagy KELCH szerszámbemérők ismerete, használata

Állás adatai

Állás azonosító:    235

Pozíció pontos megnevezés:    Forgácsolási előkészítő

Munkavégzés helye:    1238 Budapest, Helsinki út 105.

Munkaszerződés típusa:    Határozatlan idejű

Heti munkaidő:    40 óra