FOLYAMAT- és RENDSZERSZERVEZŐ

Cégnév: AEGON Magyarország Zrt.
Szakterület:
Pénzügy / biztosítás
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Ügyvitelszervezés és Irányítás csapata budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőben FOLYAMAT- és RENDSZERSZERVEZŐ (BUSINESS ANALYST) munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

Üzleti, ügyviteli folyamatok és igények felmérése, tervezése az érintett területek bevonásával

Együttműködés a rendszerfejlesztéssel a folyamatok IT támogatásának tervezésében

Ügyviteli folyamatok működését hatékonyabbá tevő Informatikai üzleti igények megfogalmazása

Az üzleti igények tervezésével párhuzamosan

részletes folyamat dokumentáció,

tesztesetek összeállítása,

ügyviteli eljárásrendek és utasítások készítése,

Az ügyviteli folyamatok módosításainak kommunikációja

A feladatkörébe tartozó folyamatok részletes ismerete.

Folyamatok mérése, hatékonyságjavító javaslatok előterjesztése

Hibabejelentések elemzése

Meglévő folyamatok üzleti elemzése, szakmai egyeztetése, elvárások szerinti dokumentálása.

Üzleti igények megvalósításának, bevezetésének támogatása, tesztelések elvégzése, teszt kivitelezés tervezése, szervezése

A felhasználók oktatása, támogatása

Az üzleti és back office egységek munkájának folyamatos támogatása

Kapcsolattartás a társosztályokkal

Több rendszert érintő igények/projektek szervezési, fejlesztési és tesztelési feladatainak összefogása, koordinálása

Projektek szakmai támogatása.

Elvárások:

Felsőfokú végzettség (Közgazdász/Pénzügyi),

Tárgyalóképes angol nyelvtudás,

MS Office ismeretek,

Folyamatszervezői, üzleti elemző területen szerzett folyamat-modellezési tapasztalat (BPMN) előnyt jelent.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

pontosság és precizitás jellemzi a munkavégzésben,

képes átlátni komplex rendszereket, folyamatokat,

eredményorientált, pozitív beállítottságú,

jó a szervező és kommunikációs készsége,

munkájával szemben mindig igényes,

szeretne megismerkedni a biztosítási szakma speciális területével.

Állás megtekinthető az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. weboldalán