Főelosztó-hálózati önálló szerelő

Cégnév: E.On Hungária Zrt.
Szakterület:
Szakmunka
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Somogy
Állás leírása:

Főelosztó-hálózati önálló szerelő (Kaposvár)

Feladatok

120 kV-os hálózat ellenőrző bejárása, szerelvényvizsgálat

Karbantartások, fejlesztések kiszolgálása

Nyomvonal és oszloptő tisztítás, káresetek helyreállítása

Közreműködés hálózati leltározásban

KÖF-FAM tevékenység ellátása

Készenlét ügyelet tartása vezénylés szerint

120 kV–os üzemzavarok behatárolása elhárítása

Feszültség-mentesítés

Érintésvédelmi mérések

Munkahelyi szerelési felügyelet ellátása

Napi munkautasítások kezelése FSMS-ben, az elvégzett munkák visszajelentése, a munkavégzés dokumentálása, a dokumentumok továbbítása. A felhasznált anyagok visszajelentése.

Elvárások

Szakmunkásképző + szakmai szaktanfolyamok (műszaki-erősáramú villamos)

Legalább 1 év szakmai tapasztalat

Alapszintű WINDOWS és MS Office használat, elektronikus levelezés

B kategóriás jogosítvány

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk.

Állás megtekinthető az E.ON Hungária Zrt. weboldalán