Fejlesztőmérnök (JGM -7363)

Cégnév: ITJobs Kft.
Szakterület:
Mérnöki tevékenység
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év
Nyelv:
Angol, Német
Munkavégzés helye:
Budapest

A Jobsgarden-ITJobs Manufacturing divíziója keres világszerte ismert, gyártásban és kutatás-fejlesztésben tevékenykedő, vezető multinacionális partnerei számára Fejlesztőmérnök munkatársat szoftver és/vagy hardver területre opcionálisan projekt manageri teendők ellátására is.

Feladatok:

Elektronikai rendszerek hardver és/vagy szoftver fejlesztése

Kapcsolattartás a vevőkkel és a társosztályokkal

Fejlesztés során felmerülő problémák csapatban való megoldása

Projekt csapattal való együttműködés

Megfelelő profil esetén projektmenedzser feladatkör ellátása

Elvárások:

Felsőfokú, releváns műszaki végzettség

Hardver- és/vagy szoftverfejlesztés terén szerzett tapasztalat

Beágyazott rendszerek ismerete

Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás

Elektronikai és digitális-technikai ismeretek, EMC tapasztalat és autóipari háttér előnyt jelentenek

Tapasztalt és junior pályázók jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

Nemzetközi karrierlehetőség

Folyamatos szakmai tréningek és nyelvtanulási lehetőségek

Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, Word formátumú önéletrajzát a pozíció megnevezésével az anna.szabo@jobsgarden.hu e-mail címre várjuk. Köszönjük.

Állás megtekinthető az ITJobs Kft. weboldalán