Fejlesztési területi referens (Győr)

Cégnév: E.On Hungária Zrt.
Szakterület:
Mérnöki tevékenység
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron

Az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. győri irodájába keres új munkatársat az alábbi pozícióba: Fejlesztési területi referens

Feladatok

Hálózatfejlesztési tevékenység általános felügyelete a régióban

Hálózati üzemeltető területi referens munkájának támogatása a hálózati fejlesztési dossziék adatszolgáltatásában

A stratégiai fejlesztési terv megismerésének. érvényesülésének biztosítása

Hálózatfejlesztési célvizsgálatok koordinálása

Éves fejlesztési tervjavaslat összeállítása (beruházási kerethez igazítás, kapcsolattartás a szakterülettel)

Beruházási tervdossziék elkészítése a Hálózat üzemeltetők javaslatai alapján

A régiós KÖF hálózatok hosszú távú fejlesztésére vonatkozó tervjavaslatok készítése

Új fogyasztók (rendszerhasználók) hálózati csatlakozási feltételeinek meghatározása

Területi fejlesztési tervek (RRT, stb.) véleményezése

Fejlesztési irányelvek, műszaki szabványok, típustervek oktatása

KIF hálózati méretezések alkalmazásának ellenőrzése, normál üzemállapot kialakítás felügyelete

Adatszolgáltatás társszervezeteknek

Munkavédelmi ellenőrzések

Elvárások

Egyetemi/főiskolai végzettség: erősáramú villamosmérnök (üzemmérnök)

Legalább 3 év releváns szakma specifikus munkatapasztalat

WINDOWS és MS Office teljes körű használata, az SAP ismeret előny

B kategóriás jogosítvány

Ügyfélbarát szemlélet, jó együttműködési készség

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk.

Állás megtekinthető az E.ON Hungária Zrt. weboldalán