Fejlesztési témafelelős (projektmenedzser)

Cégnév: Richter Gedeon Nyrt.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Feladatai:

-Társaságunk termékportfólióját bővítő projektek tervezése és irányítása;

-fejlesztési és licenc átvételi folyamatok menedzselése a projektek indításától a termékek piacra kerüléséig;

-optimális projektstratégia kialakítása;

-az egyes projektek sikerét befolyásoló lehetőségek és kockázatok feltárása illetve menedzselése;

-döntés előkészítés a felsőszintű vezetés számára;

-kapcsolattartás és tárgyalás az üzleti partnerekkel.

Elvárásaink a jelölttel szemben:

-vegyész, vegyészmérnök vagy más természettudományos végzettség;

-tárgyalóképes angol nyelvtudás;

-felhasználói szintű számítógépes ismeretek;

-stratégiai gondolkodásra való képesség, fejlett problémamegoldó készség;

-döntésképes, határozott és önálló személyiség;

-jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;

-érdekérvényesítésben és kooperációban való jártasság.

A kiválasztás során előnyt jelent:

néhány év gyakorlat elsősorban fejlesztési és/vagy gyógyszeripari környezetben.

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a bérigény megjelölésével és a referencia szám feltüntetésével szíveskedjék eljuttatni.

Munkavégzés helye: Budapest

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Terület: Budapest